Proces uzyskania pożyczki

Uzyskanie pożyczki na Pożyczkomat.pl jest prostsze niż myślisz. Wystarczą trzy kroki. Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Zanim do niej przystąpisz, przeczytaj uważnie wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej. Przygotuj dowód osobisty, naładowany telefon i zaloguj się na swoją skrzynkę mailową – te proste czynności dodatkowo przyspieszą Twój proces uzyskania pożyczki.

Poniżej znajdziesz opis kolejnych kroków i dowiesz się jak złożyć wniosek o pożyczkę, ile trwa jego zatwierdzenie i w jaki sposób będziesz spłacać pieniądze. To proste! Od uzyskania chwilówki dzieli Cię 15 minut. Czas start!

Krok 1
Zarejestruj się

Wypełnij prosty formularz rejestracyjny na naszej stronie internetowej. Podczas rejestracji będziemy z Tobą w kontakcie telefonicznym i e-mailowym. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie akceptacji warunków Umowy, które dostępne są na naszej stronie internetowej i które otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail. Przeczytaj je uważnie. Twoja zgoda jest niezbędna do pomyślnego zakończenia procesu rejestracji. Jeśli spełniasz wszystkie wymagania, otrzymasz potwierdzenie rejestracji na e-maila.

Od teraz możesz logować się na Pożyczkomat.pl łatwo i szybko. Zapamiętaj lub zapisz swoje dane do logowania.

Media Object

Krok 2
Wnioskuj o pożyczkę

Skorzystaj z narzędzia na stronie głównej Pożyczkomat.pl i wybierz kwotę jakiej potrzebujesz oraz preferowany termin spłaty. Po prawej stronie kalkulatora zobaczysz całkowity koszt pożyczki – to kwota, jaką będziesz musiał spłacić. Kliknij w przycisk "Wyślij wniosek".

Jeśli bierzesz u nas pożyczkę po raz pierwszy, zawarcie Umowy o pożyczkę, rejestracja i przetwarzanie wniosku odbędą się w tym samym czasie. Jeśli weryfikacja Twojego wniosku przebiegnie pozytywnie, już po chwili wyślemy pieniądze na Twoje konto.

W trakcie przetwarzania wniosku o pożyczkę, będziemy z Tobą w kontakcie telefonicznym i e-mailowym. Potwierdzenie poprawnego złożenia wniosku zostanie przesłane drogą elektroniczną.

Media Object

Krok 3
Oczekiwanie na pieniądze

Wniosek został zatwierdzony? Cóż w takim razie wszystko jest już gotowe i niedługo pieniądze pojawią się na Twoim koncie. Możesz je wydać na co tylko chcesz. Pożyczkę spłacasz w dogodnym, samodzielnie wybranym terminie.

Media Object