Proces uzyskania pożyczki

Uzyskanie pożyczki na Pożyczkomat.pl jest prostsze, niż myślisz. Wystarczą cztery kroki. Cała procedura zajmie Ci zaledwie kilkanaście minut. Zanim do niej przystąpisz, przeczytaj uważnie wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej.

Przygotuj dowód osobisty, naładowany telefon i zaloguj się na swoją skrzynkę mailową – te proste czynności dodatkowo przyspieszą proces uzyskania pożyczki.

Krok 1
Wnioskuj o pożyczkę

Skorzystaj z suwaków znajdujących się na stronie głównej Pożyczkomat.pl i zdecyduj, ile pieniędzy chcesz pożyczyć i na jak długi okres. W dole po prawej stronie kalkulatora zobaczysz całkowitą kwotę do zapłaty. Kliknij w przycisk "Weź pożyczkę".

Media Object

Krok 2
Zarejestruj się

Wypełnij prosty formularz rejestracyjny na naszej stronie internetowej. . Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych i kontaktowych. Następnie otrzymasz umowę. Zanim zaakceptujesz jej warunki, przeczytaj dokładnie treść dokumentu. Ostatnim etapem rejestracji jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. Pamiętaj, aby wykonać przelew z rachunku, którego jesteś właścicielem, ponieważ ma to potwierdzić Twoją tożsamość. Proces rejestracji został zakończony. Od teraz możesz logować się na Pożyczkomat.pl łatwo i szybko przy użyciu danych podanych w trakcie rejestracji.

Media Object

Krok 3
Wyślij wniosek i czekaj na decyzję

Po wysłaniu wniosku Twoje dane zostaną poddane weryfikacji. Jeśli spełniasz warunki podane w regulaminie, pożyczka zostanie Ci przyznana. Informację o decyzji pożyczkowej otrzymasz drogą SMS-ową i mailową.

Media Object

Krok 4
Otrzymaj pieniądze

Wniosek został zatwierdzony? Cóż, w takim razie wszystko jest już gotowe i niedługo pieniądze pojawią się na Twoim koncie. Możesz je wydać, na co tylko chcesz. Pożyczkę spłacisz w dogodnym, samodzielnie wybranym terminie.

Media Object