Proces uzyskania pożyczki

Uzyskanie pożyczki na Pożyczkomat.pl jest prostsze niż myślisz. Wystarczą trzy kroki. Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Zanim do niej przystąpisz, przeczytaj uważnie wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej. Przygotuj dowód osobisty, naładowany telefon i zaloguj się na swoją skrzynkę mailową – te proste czynności dodatkowo przyspieszą Twój proces uzyskania pożyczki.

Poniżej znajdziesz opis kolejnych kroków i dowiesz się, jak złożyć wniosek o pożyczkę, ile trwa jego zatwierdzenie i w jaki sposób będziesz spłacać pieniądze. To proste! Od uzyskania chwilówki dzieli Cię 15 minut. Czas start!

Krok 1
Wnioskuj o pożyczkę

Skorzystaj z narzędzia na stronie głównej Pożyczkomat.pl i wybierz kwotę, jaką potrzebujesz oraz preferowany termin spłaty. Po prawej stronie kalkulatora zobaczysz całkowity koszt pożyczki – to kwota, jaką będziesz musiał spłacić. Kliknij w przycisk "Weź pożyczkę".

Media Object

Krok 2
Zarejestruj się

Wypełnij prosty formularz rejestracyjny na naszej stronie internetowej. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie akceptacji warunków Umowy, które dostępne są na naszej stronie internetowej i które otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail. Jeśli spełniasz wszystkie wymagania, otrzymasz potwierdzenie rejestracji na e-maila. W trakcie rejestracji oraz przetwarzania wniosku o pożyczkę będziemy z Tobą w kontakcie telefonicznym i e-mailowym.

Od teraz możesz logować się na Pożyczkomat.pl łatwo i szybko.

Media Object

Krok 3
Oczekuj na pieniądze

Wniosek został zatwierdzony? Cóż w takim razie wszystko jest już gotowe i niedługo pieniądze pojawią się na Twoim koncie. Możesz je wydać na co tylko chcesz. Pożyczkę spłacasz w dogodnym, samodzielnie wybranym terminie.

Media Object