Proces uzyskania pożyczki

Uzyskanie pożyczki na Pożyczkomat.pl jest prostsze, niż myślisz. Wystarczą cztery kroki. Cała procedura zajmie Ci zaledwie kilkanaście minut. Zanim do niej przystąpisz, przeczytaj uważnie wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej.

Przygotuj dowód osobisty, naładowany telefon i zaloguj się na swoją skrzynkę mailową – te proste czynności dodatkowo przyspieszą proces uzyskania pożyczki.

Krok 1
Wnioskuj o pożyczkę

Skorzystaj z narzędzia na stronie głównej Pożyczkomat.pl i wybierz kwotę, jaką potrzebujesz oraz preferowany termin spłaty. Po prawej stronie kalkulatora zobaczysz całkowity koszt pożyczki – to kwota, jaką będziesz musiał spłacić. Kliknij w przycisk "Weź pożyczkę".

Media Object

Krok 2
Zarejestruj się

Wypełnij prosty formularz rejestracyjny na naszej stronie internetowej. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie akceptacji warunków Umowy, które dostępne są na naszej stronie internetowej i które otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail. Jeśli spełniasz wszystkie wymagania, otrzymasz potwierdzenie rejestracji na e-maila. W trakcie rejestracji oraz przetwarzania wniosku o pożyczkę będziemy z Tobą w kontakcie telefonicznym i e-mailowym.

Od teraz możesz logować się na Pożyczkomat.pl łatwo i szybko.

Media Object

Krok 3
Wyślij wniosek i czekaj na decyzję

Po wysłaniu wniosku Twoje dane zostaną poddane weryfikacji. Jeśli spełniasz warunki podane w regulaminie, pożyczka zostanie Ci przyznana. Informację o decyzji pożyczkowej otrzymasz drogą SMS-ową i mailową.

Media Object

Krok 4
Otrzymaj pieniądze

Wniosek został zatwierdzony? Cóż, w takim razie wszystko jest już gotowe i niedługo pieniądze pojawią się na Twoim koncie. Możesz je wydać, na co tylko chcesz. Pożyczkę spłacisz w dogodnym, samodzielnie wybranym terminie.

Media Object