Pożyczki online na pozyczkomat.pl – dowiedz się więcej

Każda pożyczka postrzegana jest jako zobowiązanie oparte na wzajemnym zaufaniu. W pełni się z tym zgadzamy. Dlatego naszym celem jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości obsługi i rzetelne przekazywanie informacji. Ale to nie wszystko.

Zobacz, jakie są zalety korzystania z naszych pożyczek online:

Media Object

1. Jesteśmy szybcy

W porównaniu do tradycyjnych instytucji finansowych, internetowe firmy pożyczkowe mają ogromną przewagę jeśli chodzi o czas rozpatrywania wniosków i przyznawania pożyczek swoim Klientom! Ale to nie wszystko.

W Pożyczkomat.pl korzystamy z innowacyjnego, automatycznego systemu obsługi pożyczki online. Dzięki temu możemy niemal natychmiast rozpatrzyć Twój wniosek i od razu wysłać pieniądze na konto.

Cały proces (wraz z rejestracją) przebiega bardzo sprawnie. Jeśli potrzebujesz pieniędzy naprawdę szybko, chwilówka online to najlepszy sposób.

Media Object

2. Dostosowujemy się do Ciebie i Twoich potrzeb

Sam najlepiej wiesz, ile pieniędzy potrzebujesz. Jako nowy klient możesz pożyczyć od nas od 200 zł do 1500 zł całkowicie za darmo. A jeśli oddasz zobowiązanie bez problemu, o kolejne pożyczki możesz ubiegać się w jeszcze wyższych kwotach, nawet do 7500 zł! Nasza współpraca bazuje na wzajemnym zaufaniu.

Nie musisz się tłumaczyć, na co pożyczasz. Pieniądze wydajesz tak, jak Ci się podoba.

To od Ciebie zależy, kiedy nadejdzie termin spłaty pożyczki. Sam wybierasz dogodny czas, dzięki wygodnej formule wysyłania wniosku – określasz kwotę i liczbę dni, na ile potrzebujesz pieniędzy.

Wystarczą cztery proste kroki do uzyskania pożyczki. Szczegóły sprawdzisz na stronie: Jak wziąć pożyczkę przez internet krok po kroku.

Media Object

3. Traktujemy Cię uczciwie

Niczego przed Tobą nie ukrywamy. Podczas udzielania pożyczki przez Internet, wszystkie informacje masz dostępne w każdej chwili. Dokładnie wiesz ile i za co płacisz.

Jeśli masz problem lub wątpliwości – zadzwoń do nas. Jesteśmy dostępni pod infolinią i chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Media Object

4. Należymy do międzynarodowej firmy pożyczkowej

Pożyczkomat.pl jest częścią międzynarodowej firmy pożyczkowej Friendly Finance, która cieszy się zaufaniem setek zadowolonych klientów. Teraz także mieszkańcy Polski mogą skorzystać z szybkich i bezpiecznych pożyczek przez internet.

Friendly Finance Poland to grupa z wieloletnim doświadczeniem, oferująca wygodne rozwiązania finansowe. Nie znajdziesz u nas ukrytych kosztów ani skomplikowanych zasad.

Media Object

5. Jesteśmy tu dla Ciebie

Nasz serwis jest dostępny 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Chętnie udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i jednocześnie gwarantujemy pełną dyskrecję.

Możesz zrealizować swoje potrzeby lub sprawić niespodziankę bliskiej osobie. Bez względu na to, jakie są Twoje najbliższe plany – jesteśmy gotowi je sfinansować.